sobota, 11 stycznia 2020

Jak wesprzeć WOŚP nie wstając z łóżka?

      Sposobów na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest mnóstwo. Wrzucenie do puszki dla mnie jest w zasadzie tradycją, czymś, co pamiętam z dzieciństwa i ze wzruszeniem robię od lat. Ale! Jest niedziela, część z nas przez cały dzień nie wytknie nosa za kołdrę. Czy z poziomu własnego łóżka też możemy pomagać? Z pewnością wiecie, że tak ;-). Ja postanowiłam zebrać dla Was kilka najfajniejszych pomysłów na internetowe wsparcie WOŚP.

1. Ubrania do oddania 

To bardzo proste. Zbieramy wszystkie ciuchy, które nam zalegają, pakujemy w karton (rzeczy musi być 10 kg, to nie będzie trudne :D) i wysyłamy za darmo. Link do strony Ubrania do oddania znajdziecie wyżej.

2. Mama Ginekolog! 


W zeszłym roku zaskoczyła chyba wszystkich, sprzedając swoje ebooki za jakieś niewielkie kwoty, które w całości przeznaczyła na Orkiestrę. W tym roku jest podobnie, na stronie internetowej można kupić jej książki, tym razem są to również dwie książki kucharskie (które ja dzisiaj z pewnością kupię), za zawrotną sumę- 21 zł. Cała kwota przeznaczona jest na WOŚP. I powiem Wam w sekrecie, że wczoraj widziałam chyba, że kupiliście już książek (z których przypominam, najdroższa kosztuje 21 zł) za prawie półtora miliona!!! To niesamowite. 

3. Presety od Banaszewskiej 


Kolejny bardzo popularny ebook, tym razem twórczyni genialnych instagramowych tipów i porad. Joanna zaraża pozytywną energią i dzieli się bardzo ciekawą wiedzą na temat zakamarków instagrama. Na Orkiestrowe granie przygotowała zestaw 5 zimowych presetów i swój podręcznik. Presety do wykorzystania w Lightroomie są śliczne!

4. Aukcje internetowe. 


 Z pewnością wiecie o co chodzi. Poniżej linki do kilku, moim zdaniem najciekawszych. Wygrywa rzutnik zorzy polarnej od Okuniewskiej, tylko spójrzcie!
-rzutnik zorzy polarnej od Okuniewskiej
-spotkanie i koncert Maryli Rodowicz
-zakupy kosmetykowe z Red Lipstick Monster
- grafika tegorocznego finału z podpisem Jurka

5. Aplikacja WOŚP 

Bardzo przyjemna appka, do pobrania w App Storze i Sklepie Play. Poza ładnym interfejsem, ciekawostkami i powiadomieniami z dotychczas zebraną kwotą, aplikacja oferuje możliwość wpłacenia datku, a także zagrania w grę i zostać WOŚPoznawcą :) Dzięki niej można też w prosty sposób wpłacić datki do wirtualnej puszki.

6. Wspieram.to 


To po prostu internetowa zbiórka, która również zbiera na Orkiestrę. To co jest super to to, że kiedy do niej dołączycie, kropeczka z Waszym imieniem wyświetli się na takim wielkim sercu. Ja to kupuję!

6. Prościej się nie da! 

Jeżeli żaden z tych pomysłów w ogóle do Was nie przemawia, to mam jeden, jeszcze prostszy - SMS o treści Serce. na numer 75 565 koszt- 6,15 zł Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza